Domů / Kurz
Prosím Vás, můžete mě někdo vzít autem z Českých Budějovic do Nesměně 25. 6. od 16:00 hodin??? Děkuji
Ahoj, ve čtvrtek na kurz Hlas a pohyb hledám možnost spolujízdy z Českých Budějovic od vlaku do Nesměně. Do ČB na vlakové nádraží přijedu buď 15:54 nebo 17:54. Děkuji.
Ahoj, nepojedete někdo náhodou ve čtvrtek z Prahy do Nesměně? Jedu na kurz k paní Vostárkové a budu případně ráda za svezení:)
Děkuju, Josefína
Ahoj, jmenuji se Maruška a chci se zeptat, zda někdo náhodou nepojede z Lipna, nebo Frymburku nebo Českého Krumlova? Ráda se svezu a přispěju na banzín. Těším se na brzké setkání, brzy naviděnou 🤗
Hledám jedno místo v autě u někoho laskavého. Jasně, budu se podílet na nákladech cesty. Jedu na kurz paní Vostárkové 25. června. Jedu z Prostějova a ráda dojedu třeba do Brna nebo někam kudy pojedete a přistoupím. Hezký den a hodně štěstí.
Uvítala bych možnost spolujízdy z Českých Budějovic do Nesměně ve čtvrtek 25.6. od 16.h.
Napište, zda NABÍZÍTE místo v autě (odkud jedete), nebo HLEDÁTE odvoz.