Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů
 
     

PODPORUJÍ NÁS

MAITREA a.s.
Společnost MAITREA a.s. byla založena v roce 2006 s cílem poskytnout prostor pro ty, kteří cítí potřebu osobního rozvoje a sebepoznání. Slovo Maitrea samotné v sobě nese význam laskavý a milující a naším mottem je "Inspirace srdcem".

LAO - přední česká firma v oblasti laserů, optiky a fotoniky.
V průmyslu dodáváme lasery pro řezání, značení, svařování, kalení, nanášení, úpravu povrchů, spotřební materiál (trysky, CO2 čočky, lampy, zrcadla). V oblasti vědeckých systémů nabízíme lasery všech typů, optomechanické a optické komponenty, detektory (CCD, EMCCD, ICCD, InGaAs, fotodiody, fotonásobiče), měřící přístroje (elipsometry, interferometry, profiloměry, monochromátory, spektrometry, světelné zdroje, kamery, magnetometry) a další.

EXTIMA CZ - specialista na změnové projekty, inspirativní kurzy a koučování firem a organizací (jedním z partnerů společnosti je Petr Pacovský)
Pomůžeme vám zjistit vaše potřeby a cíle…
Není lehké se vyznat ve svých potřebách. Podnikatelských, manažerských, rozvojových, osobních. Pomůžeme vám se zorientovat sami v sobě, ve své firmě, v makroprostoru. Zjistit, co je "chytrý" cíl, rozlišit, co je reálné a co jen lákavé.

Doprovodíme vás na cestě k vašim cílům…
Máme dostatek zkušeností, nástrojů a postupů, úspěchů i omylů, vše, co potřebuje dobrý průvodce. Umíme rozvíjet vaše vlastní kompetence (koučování, systémová podpora, postgraduální výcviky), efektivně vzdělávat (kurzy, mentoring, poradenství), stejně jako za vás "zaskočit" (outsourcing podnikatelských, manažerských či HR služeb).