Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Zážitková astrologie  
  Kde:

Nesměň u Českých Budějovic

 
  Kdy:

15.-18.3.

 
  Vložné: 3200 Kč  
   

S Alicí Vodičkovou.

Zážitková astrologie je metoda, která spojuje moudrost tradiční západní astrologie s arteterapií. Prostřednictvím osobního horoskopu a za pomoci masek a kostýmů (které mají své kořeny v antické mytologii) budou mít účastníci semináře možnost podívat se přes různé "hry" na to, jak fungují jednotlivé složky jejich osobností.
Pokud se nám to podaří, nahlédneme spolu i do komnat, o kterých jsme možná nevěděli.

Některé z nich bude možná třeba vyvětrat, či pořádně uklidit. Dotkneme se našich darů, i slabostí a budeme hledat způsoby, jak je přijmout a něco z nich vytvořit.
Účastníci semináře nemusí mít znalosti z tradiční astrologie, avšak mám mnoho zkušeností s tím, že pokud se někdo astrologii věnuje, tak zážitky, které může na tomto semináři nabýt, dokáží tyto teoretické znalosti prohloubit a rozšířit.
Každému účastníkovi semináře bude na základě jím předem zaslaných údajů (datum, čas a místo narození) vypracován a předán jeho osobní horoskop (radix), který budeme (většinou při skupinové práci) používat. Výklad osobního horoskopu nebude v rámci semináře možný.
 

  o lektorovi    
 

Alica Vodičková

Alica Vodičková se narodila před 52 lety v malé vesničce na středním Slovensku. Zde i vyrůstala, a dospívala, v úzkém a intimním kontaktu s přírodou. Životní okolnosti ji jako 19 letou "vyhnaly" do Bratislavy, kde žije a pracuje už víc než 33 let.
Jako 25 letá se dostala ke studiu astrologie. Nejprve u RNDr. Štěpána Suchého (Slovensko) a později u Eve Kreutzbruck (Rakousko). Právě při prvním dotyku s "Zážitkovou astrologií" přežila i svůj první dotek "prázdna". Po ukončení studia se několik let věnovala astrologii profesionálně. Je autorkou dvou knih (Broskvovo-okurkový koktejl s astrologických příchutí a Barevné z nebe), ve kterých se snaží přiblížit astrologii i těm, pro které je tato "chytrá stará dáma" lákadlem, ale neovládají její odbornou terminologii. Poslední roky rozšiřuje své astrologické i neastrologické obzory přebýváním v "tichu", prací (nejraději manuální), cestováním, setkáními s lidmi, společným sdílením a smíchem.