Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Meditace Vipassana  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 20.-30.8.  
  Vložné: 4100 Kč  
   

S Jeffem Oliverem z Austrálie,

který praktikuje meditaci více než 18 let (8 let byl buddhistickým mnichem v Barmě), nyní učí meditaci a sdílí svou moudrost v mnoha zemích světa. Jeffův styl je uvolněný, přirozený a velmi praktický. Jde mu o to, abychom udrželi bdělou pozornost v každodenním životě, ve kterém se učíme nejvíce. Zaměříme se také na odpuštění, na milující laskavost, soustředění a vnitřní moudrost.


 

  o lektorovi    
  Jeff Oliver
Jeff Oliver je žákem slavného barmského učitele ChanmyaySayadaw U Janaky. V roce 1993 přijal mnišské roucho jako VenerableDhammarakkhita a věnoval se meditační praxi pod vedením ChanmyaySayadaw U Janaky v rouchu po osm let. Jeff Oliver pořádá kurzy meditace po celém světě, zejména v Austrálii, Thajsku, Malaysii, Jižní Afric e a v Turecku. Meditující se mohou seznámit s pojetím meditace vipassana zaměřené na sledování mysli v běžném životě. Tento způsob vipassana meditace vyučuje v Barmě ctihodný Sajado U Tejaniya, současný Jeffův učitel.