Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Rodinné konstelace a sebepoznávání  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 19.-22.4.  
  Vložné: 3800 Kč  
   

Se Shams-ud-dinem (Dineshem Juckoffem) ze SRN.

Rodinné konstelace slouží k pochopení a vyčištění vztahů k naší rodině a partnerům. Nevědomé obrazy naší původní rodiny ovlivňují naši přítomnost. Sestavením konstelace se stanou nevědomé struktury viditelnými a je možná změna vnitřního obrazu, jeho interpretace a uzdravení. Podíváme se i na další síly, které jsou někdy uvnitř nás a někdy vně, a které, často nevědomě, ovlivňují a někdy i řídí náš život.


Možná můžeme tyto síly pojmenovat a tak je přivést do vědomí a integrovat je do své životní síly. Součástí programu budou i sufijská cvičení, jejichž smysl je vnitřně se vyprázdnit a vnímat čisté srdce.
 

  o lektorovi    
  Shams-ud-din

Terapeut a spirituální učitel, od 1979 vedoucí seminářů pro meditace a sebeuvědomění. 1972 až 1980 spoluzakládal a spolupracoval v ZIST (centrum pro individuální a sociální terapii), prvním centru pro humanistickou psychoterapii v Německu. Zde se vzdělával a učil u vedoucích zástupců Gestalt-terapie, bioenergetiky a transpersonální psychologie. 1978 žil rok v Pooně (Indie) u spirituálního mistra Osha- BhagwanaShreeRajneeshe. Od r. 1980 působil v Sufi centrum Dům Schnede v LünerburgerHeide, kde byl činný 6 let. V roce 1991 se setkal s Bertem Hellingerem. Od té doby jsou rodinné konstelace integrální součástí jeho práce. V tom samém roce se opět setkal s Paulem Lowem a inspiroval se jeho prací.
Ludmila ho potkala asi v r. 1994 a je nadšená způsobem, jak skrze něj přichází moudrost a od té doby je jedním z jejích učitelů.