Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Praze
 
     

 

  Po skrytých stezkách Sofie  
  Kde: Praha (přesné místo napíšeme přihlášeným)
 
  Kdy: 20.-21.1.  
  Vložné: 1700 Kč  
   

S Adamem Borzičem.

Tajemná postava Boží Moudrosti - Sofie se v duchovních dějinách vynořuje a mizí. Ačkoli se o ní v Písmu praví, že si s Bohem hraje při stvoření světa, její cesta je skrytá. Dnes se Sofie - ženská tvář božství opět probouzí a vrací do světa. V tomto semináři se pokusíme poodhalit závoj tajemství, který ji ukrývá. V meditacích, imaginacích a rozpravách Sofii oslovíme a společně oslavíme její zázračnou a uzdravující moc v nás i ve světě.


 

  o lektorovi    
  Adam Borzič
Adam Borzič (nar. 1978) je básník, dramaterapeut a religionista. Studoval teologii, religionistiku a absolvoval dramaterapeutický výcvik. Dosud vydal tři básnické knihy Fantasía (spolu s P. Řehákem a K. Bouškou, 2008), Rozevírání (2011) a Počasí v Evropě (2013). Přeložil řadu knih z oblasti spirituality, antroposofie a hermetismu, včetně knih od NeilDouglas-Klotze (Saadiho) Skrytá evangelia a Meditaci o Genesi. Pravidelně přednáší v klubu CollegiuLucis o západních esoterních tradicích. Vedle hermetických tradic se v současnosti zabývá i spiritualitou současného papeže Františka. Pro Centrum Nesměň již vedl několik samostatných programů, m.j. i jako spolupracovník Ivana Štampacha.