Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Obejměte své vnitřní dítě  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 25.–28.10.  
  Vložné: 4500 Kč  
   

S Ivou Veltrubskou a Ladislavem Dvořákem.

Každý z nás si nese z dětství citová zranění, která více nebo méně ovlivňují celý další život. Naše problémy jsou často důsledkem starých nevyřešených konfliktů, které se v našem životě stále opakují. Během kursu se vrátíme ke svým starým zraněním a začneme je léčit.

Více o tématu se dozvíte na tomto odkazu: Návrat k radosti.

Upozornění: - omezený počet účastníků!


 

  o lektorech    
  RNDr. Ladislav Dvořák, CSc.

Vystudoval MFF UK v Praze. Do roku 1991 pracoval v oblasti IT, poté opustil počítače a začal se věnovat lidem. Absolvoval čtyřletý psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii a dvouletý postgraduální výcvik v Gestalt přístupu. Také absolvoval a poté vedl výcvik Gestalt v organizacích. Více než 10 let působí jako terapeut, konzultant a kouč. Souběžná práce v Institutu pro Gestalt terapii, kde jako trenér vedl výcvik psychoterapeutů, a práce ve firmách, kde pracoval jako konzultant a vedl řadu dlouhodobých manažerských tréninků, ho naučila vážit si koučovacíhopřístupu, který jedinečným a přitom velmi efektivním způsobem rozvíjí lidský potenciál.
 
  Kromě toho se stále intenzivněji věnuje osobnímu a duchovnímu rozvoji. Na řadě kurzů pomáhá lidem prozkoumávat "krajinu lidské duše". Více než deset let spoluvede intenzivní prožitkový kurz Obejměte své vnitřní dítě. Napsal i knihu stejného jména, která se věnuje našim nejhlubším emocím a práci s nimi. Kromě toho vede i kurzy Žij svůj život, Divadlo života, Cesta hrdiny a další, které zkoumají z různých aspektů jedinečnost našich životů.  
 

PhDr. Iva Veltrubská

20 let vedla rodinnou poradnu v České Lípě, teď již 17 let pracuje samostatně. Dělá supervize v pomáhajících profesích, individuální i rodinnou terapii, trochu učí, vede výcviky a kurzy. Déle než polovinu života vdaná, má dvě prima dospělé děti. Život je pro ní hra a učení. Vyučila se psycholožkou, učila se to lépe na řadě výcviků (systémový, systemický přístup, transakční analýza, SUR, denní a noční snění, supervize…). Hrála divadlo, hrála si s dětmi, často si hraje při práci: s týmy, s rodinami na terapii, se skupinou. S láskou a radostí si užívá svá vnoučata.