Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Cesta srdce  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 14.-19.8.  
  Vložné: 4150 Kč  
   
Meditační kemp "Cesta srdce" se Sw. Kevalou, (Dr. Wormserem, psychoterapeutem), který žil léta s Oshem v Indii, nyní žije ve spirituální komunitě Pachamama v džungli a oslavuje život v hlubokém tichu i v radostném sdílení. Setkáme se s odvahou, důvěrou, silou a láskou našeho srdce a srdci ostatních. Toto setkání může rozšířit naše vnímání, přinést více míru, otevřenosti, lásky a svobody. V každém z nás je tolik možností, které se mohou probudit a obohatit náš život. Potkáme nové přátele a spojíme se v srdcích, ve slovech i v tichu.

 

  o lektorovi    
  Sw. Kevala

Psychoterapeut a klinický psycholog, který byl mnoho let blízkým žákem Osha v Indii, kde se učil meditaci a tantru. Teď žije v Kostarice Léta meditace způsobila, že jeho tělo se živí pouze syrovou stravou. Stále jde po cestě svobody, zvnitřňování i sdílení radosti, pospolitosti a plného srdce. Učí lidi žít podle vnitřní pravdy, nebát se uvědomit si a žít podle svých pocitů. Do Čech přijel poprvé po sametové revoluci a od té doby přijíždí pravidelně, v poslední době pouze do Nesměně.