Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Blaženost jogína  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 29.6.-1.7.  
  Vložné: 2900 Kč  
   
 

S Vaškem Wortnerem.

Co je podle jogínů podstatou lidské radosti a štěstí? A může nám to k něčemu být užitečné v Evropě? Budeme cvičit jógu, ale ne proto, že je to zdravé. Budeme pracovat, ale ne proto, aby za námi zůstal kus dobře odvedené práce. Budeme jíst a nebudeme mluvit. Budeme hledat, v čem vězí pocit radosti. Je ukryt v kostičce čokolády? Nebo ve zdolání každého dalšího cíle, který si určíme? Co tyto momenty spojuje? Kurz zamýšlím pro všechny, které podobné otázky zaujaly, a kteří chtějí zažít blaženost jogína na vlastní kůži. Provedu vás tím, co jsem se naučil v indických ášrámech, a co mi přijde smysluplné i v těchto končinách.


 

  o lektorovi    
  Vašek Wortner.

Lektor, psycholog, herec, improvizátor a učitel jógy. Na DAMU zkoumám využití improvizace a herectví v práci lektora. Vystudoval jsem psychologii na FSS MU. Jógu jsem studoval v Indii. Mojí největší výzvou bylo vedení kurzu osobního rozvoje v nepálském Himáláji.